Media Społecznościowe

21 grudnia 2022

TikTok – Co to jest, instalacja, działanie, funkcje, możliwości, logowanie

Trendy w nowoczesnym Internecie zmieniają się bardzo szybko – kolejne aplikacje szybko zdobywają masową popularność. Niektóre utrzymują sławę, inne zaś wytracają użytkowników i popadają w zapomnienie. Jedną z nich jest Tiktok – co to jest, jak działa i w jaki sposób zdobył taką popularność?
8 lipca 2022

Co to jest Snapchat?

Trendy w nowoczesnym Internecie zmieniają się bardzo szybko – kolejne aplikacje szybko zdobywają masową popularność. Niektóre utrzymują sławę, inne zaś wytracają użytkowników i popadają w zapomnienie. Jedną z nich jest Snapchat – co to jest, jak działa i w jaki sposób zdobył taką popularność?
5 lipca 2022

Jak usunąć Snapchat?

Jeszcze parę lat temu była to szalenie popularna aplikacja, obecnie zaś chwała i blask Snapchata przygasają. Inne portale społecznościowe zapożyczyły niektóre cechy, potem się bardziej rozwinęły i wyprzedziły w rozwoju Snapa. Sporo użytkowników z tego bądź z różnych innych powodów żegna się z aplikacją na dobre. Jak bezpiecznie usunąć konto by nie pozostał po nim ślad?
22 kwietnia 2022

Jak usunąć Instagram?

Miliardy użytkowników codziennie korzysta z przeróżnych portali społecznościowych. Komunikacja z innymi, pisanie w grupach czy udostępnianie zdjęć stało się na tyle popularne, że sporo osób nie wyobraża sobie życia bez dostępu do Internetu. Jednym z najpopularniejszych portali jest Instagram, który potrafi zabrać mnóstwo czasu na samym przeglądaniu zdjęć innych, a zbyt wiele aktywności w sieci negatywnie wpływa na użytkownika. Co wtedy zrobić?
12 kwietnia 2022

Co to jest Instagram?

Łączy wiele osób – zwyczajnych, codziennych użytkowników, jak i znane gwiazdy telewizyjne, sportowców i inne ważne osobistości. Niegdyś mało znana platforma, a teraz jeden z najważniejszych serwisów internetowych oraz jedna z głównych aplikacji Facebooka. Jednak nie każdy wie co to jest Instagram i do czego służy.

11 marca 2022

Dlaczego nie działa Messenger?

Messenger jest obecnie najpopularniejszym komunikatorem tekstowym na świecie. Szacuje się, że miesięcznie korzysta z niego ponad miliard użytkowników! Zaskakująco dużo rzeczy jest uzależnionych od tego komunikatora, ponieważ nie służy on tylko do komunikacji między parą ludzi – można utworzyć grupowe konwersacje czy przesyłać różne materiały, np. obrazy, krótkie filmiki czy dokumenty. W momencie, kiedy Facebook Messenger nie działa, mnóstwo użytkowników zaczyna mieć problemy.
11 marca 2022

Jak utworzyć grupę na Messenger ?

Opcja konwersacji grupowej jest jedną z bazowych funkcji na Messengerze. Konwersacja grupowa pozwala komunikować się z kilkoma osobami jednocześnie, bez potrzeby pisania wiadomości do każdego członka z osobna. Jest kilka sposobów, by utworzyć grupę na Messengerze.
11 marca 2022

Facebook – jak usunąć konto?

Życie bez komputera czy Internetu w dzisiejszych czasach jest niewyobrażalne – wszechobecna automatyzacja pracy oraz życie społeczne przeniesione do sieci sprawiają, że posiadanie chociażby kont na wszelakich serwisach społecznościowych staje się niemalże obowiązkowe. Do takich platform z całą pewnością można zaliczyć Facebooka.
11 marca 2022

Co to jest Facebook?

Tempo rozwoju technologii przyśpiesza z roku na rok. Coraz ciężej jest nadążyć z nowinkami, a natłok informacji zalewający użytkowników Internetu z każdej strony nie ułatwia życia. Stąd niektórzy chcą jak najbardziej odciąć się od technologii i starają się żyć jak najprościej. W ten sposób można przegapić nawet najpopularniejsze portale dzisiejszego Internetu, jak choćby właśnie Facebooka.
11 marca 2022

Jak odzyskać konto Facebook?

Facebook jest jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Rzadko można spotkać kogoś, kto nie ma konta na tym portalu, a wraz z rosnącą popularnością usługi rosną i popularyzują się zagrożenia – na przykład atak hakera, który może przejąć dostęp do naszego konta i z jego pomocą rozsyłać choćby wirusy w linkach. Każdy z użytkowników może zostać ofiarą cybernetycznego ataku. Co wtedy należy robić?