Regulamin określa prawa i obowiązki osoby korzystającej z płatności zwanej dalej Klientem. Każdy Klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu. Płatność za usługi jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu.

 1. W niniejszym Regulaminie nadaje się znaczenia poniższym określeniom:

  • KAMLEGIT – firma informatyczna KAMLEGIT SP. Z O.O. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Starowiejskiej 6, NIP 8133783092, REGON 380510880, pod adresem internetowym www.kamlegit.pl,
  • Klient – osoba korzystająca z usług KAMLEGIT,
  • Tpay.com – serwis internetowy, który jest prowadzony przez Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu, ul. Św. Marcina 73/6, 61-808 Poznań, z wykorzystaniem którego Klient może dokonać płatności na rzecz KAMLEGIT.
 2. Usługi oferowane przez KAMLEGIT
  • Outsourcing IT,
  • Odzyskiwanie danych,
  • Tworzenie stron internetowych,
  • Tworzenie aplikacji interaktywnych,
  • Marketing internetowy,
  • Sprzedaż domen, serwerów i hosting,
  • Serwis komputerowy,
  • Pomoc zdalna/helpdesk,
  • Pogotowie komputerowe,
 3. Zamówienia lub usługi

  Składanie zamówień lub wyrażenie chęci korzystania z usług przez Klienta jest możliwe przez kontakt osobisty lub telefoniczny z biurem KAMLEGIT.

 4. Formy płatności

  Klient może wybrać jedną z poniższych możliwości dokonania płatności:

  • Osobiście gotówką w biurze,
  • Przelewem internetowym bezpośrednio na konto firmowe w zakładce „Płatności online” na stronie www.kamlegit.pl za pośrednictwem systemu tpay.com.

   Płatność za pomocą tpay.com zapewnia natychmiastowy transfer środków pieniężnych do sprzedawcy. Tpay.com zapewnia zdecydowanie więcej możliwości niż inne systemy płatności internetowych. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie metodę płatności i dokonać zapłaty, aby sfinalizować transakcję. Na podany wcześniej w formularzu „Płatności online” adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rozpoczęcia transakcji. Możesz sprawdzić status swojej transakcji klikając w podany w potwierdzeniu link. Wiadomość zawiera również link, który umożliwi Ci dokonanie płatności w przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności. Po dokonaniu zapłaty, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zaksięgowania wpłaty. KAMLEGIT otrzyma od systemu Tpay.com stosowne powiadomienie o dokonaniu płatności przez Klienta.

  • Przelewem internetowym bezpośrednio na konto firmowe w zakładce „Płatności online” na stronie www.kamlegit.pl za pośrednictwem systemu dotpay.com.

   Płatność za pomocą dotpay.com zapewnia natychmiastowy transfer środków pieniężnych do sprzedawcy. Dotpay.com zapewnia zdecydowanie więcej możliwości niż inne systemy płatności internetowych. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie metodę płatności i dokonać zapłaty, aby sfinalizować transakcję. Na podany wcześniej w formularzu „Płatności online” adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rozpoczęcia transakcji. Możesz sprawdzić status swojej transakcji klikając w podany w potwierdzeniu link. Wiadomość zawiera również link, który umożliwi Ci dokonanie płatności w przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności. Po dokonaniu zapłaty, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zaksięgowania wpłaty. KAMLEGIT otrzyma od systemu Dotpay.com stosowne powiadomienie o dokonaniu płatności przez Klienta.

 5. Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies stron internetowych KAMLEGIT.

  Przywiązujemy szczególną uwagę w zakresie przestrzegania mających zastosowanie przepisów prawa dotyczących prywatności i ochrony danych osobowych. Bezpieczeństwo danych przetwarzanych na naszych stronach jest dla nas bardzo istotne.

 6. Cel polityki prywatności

  Polityka obowiązuje w stosunku do działania wszystkich stron internetowych KAMLEGIT, stron w domenie globalnej www.kamlegit.pl, będącej własnością Grupy KAMLEGIT oraz innych stron Grupy KAMLEGIT, zwanych dalej stronami KAMLEGIT.

Niniejsza Polityka Prywatności określa rodzaj i sposób gromadzenia informacji na stronach KAMLEGIT oraz cel i sposób ich przetwarzania.

Grupa KAMLEGIT deklaruje funkcjonowanie stron KAMLEGIT właściwie oraz zgodnie z zasadami wiedzy technicznej oraz profesjonalnymi zasadami zawodowymi, jak również zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności tymi, które chronią prywatność Użytkowników stron internetowych: Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm. Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną t.j. Dz.U. z 2013 poz. 1422 z późn. zm. Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne t. j. Dz.U. z 2014 poz. 243 z późn. zm. Klient dokonujący płatności akceptuje powyższy Regulamin.