Odzyskiwanie danych


Odzyskiwanie danych


Utraciłeś dane? Zamów bezpłatnego kuriera i wyślij dysk do bezpłatnej analizy. Profesjonalne odzyskiwanie danych z dysków twardych, odzyskiwanie skasowanych zdjęć, odzyskiwanie sformatowanej karty pamięci. Nasza firma jest liderem w branży odzyskiwania danych. Utraciłeś dane? Skontaktuj się niezwłocznie z nami. Gwarantujemy wysoką skuteczność oraz zachowanie poufności danych i przetwarzanych informacji. Oferujemy usługi zarówno w przypadku firm, jak i klientów indywidualnych, utraty danych w wyniku uszkodzeń software'owych (logicznych) lub hardware'owych (sprzętowych, technicznych i fizycznych).

Odzyskiwanie danych jest to specjalistyczna usługa którą trzeba podjąć w przypadku trwałego całkowitego lub częściowego uszkodzenia nośnika danych takiego jak dysk twardy, zespół dysków tworzących macierz RAID, karta pamięci czy uszkodzony pendrive. Odzyskanie danych jak i metoda jego przeprowadzenia zależna jest w głównej mierze od powstałego uszkodzenia i czynników wpływających na to uszkodzenie. Awarie nośników danych dzielimy na uszkodzenia logiczne oraz uszkodzenia fizyczne. Rodzaj uszkodzenia jak i dalsze losy nośnika po uszkodzeniu mają wpływ na ostateczny stopień skomplikowania uszkodzenia co wymiernie przekłada się na koszt odzyskania danych. W przypadku powstałej konieczności odzyskania danych nośnik należy odpowiednio zabezpieczyć oraz dostarczyć go do bezpłatnej analizy odzyskania danych w kamlegIT. Możliwe formy dostarczenia to wysyłka kurierska lub dostarczenie bezpośrednio do głównego oddziału "Data recovery kamlegIT" lub oddziału lokalnego w Twoim mieście. Podczas utraty ważnych danych zachowaj spokój powierzając swój nośnik w ręce specjalistów. Nasza skuteczność odzyskiwania danych bliska jest 100% tak więc masz dużą szansę na przywrócenie wartościowych informacji.
Odzyskiwanie danych z dysku
Odzyskujemy dane bez względu na producenta dysku, typ dysku, model dysku, czy interface. Brak dostępu do danych może wynikać zarówno z błędów logicznych struktury plików, jak i samego działania dysku. Aby ustalić rodzaj uszkodzenia, zapraszamy do skorzystania z analizy, która pozwoli również oszacować koszt odzyskania danych. Okoliczności, w których odzyskujemy dane to: - Fizyczne uszkodzenie dysku (upadek, zalanie) - Dysk pracuje, ale nie jest widoczny dla systemu czy BIOSu - Mechaniczne uszkodzenie dysku (np. stukanie dysku) - Dostęp do niektórych partycji jest niemożliwy - Dysk został sformatowany - Niektóre Poliki lub katalogi zostały usunięte - Inne przypadki utraty danych Pamiętaj! Każde działania po utracie danych obniżają prawdopodobieństwo odzyskania danych. Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, komputer należy bezzwłocznie wyłączyć i skonsultować się z nami telefonicznie.
Odzyskiwanie danych z pendrive
Przenośne urządzenia typu pendrive podobnie jak dyski twarde posiadają system plików, dane mimo wykasowania nadal znajdują się w pamięci urządzenia. Bez specjalistycznego oprogramowania przywrócenie tych danych jest niemożliwe. Należy pamiętać iż używanie urządzenia po utracie karty, może nadpisać miejsca, z których chcemy odzyskać dane i ich odtworzenie staje się niemożliwe. Innym typem utraty danych jest uszkodzenie elektroniki urządzenia. W takim przypadku nie jest możliwe odzyskanie danych programowo, a jedynie wyczytanie danych z kości pamięci specjalistycznym urządzeniem lub wymiana części elektroniki z innego, identycznego urządzenia. Pamiętaj! Każde działania po utracie danych obniżają prawdopodobieństwo odzyskania danych. Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, należy bezzwłocznie wyjąć pendrive z komputera i skonsultować się z nami telefonicznie.
Odzyskiwanie zdjęć
Odzyskujemy dane bez względu na typ uszkodzenia i pojemność karty pamięci.Typy kart, z których odzyskujemy dane: Compact Flash, MemoryStick, Multimedia, SecureDigital i inne. Każda samodzielna próba odzyskania zdjęć może spowodować nadpisanie danych, bądź inne nieodwracalne w skutkach następstwa, które mogą bardzo utrudnić lub wręcz uniemożliwić odtworzenie danych. Dlatego aby zwiększyć szanse na odzyskanie danych wyjmij, nie podłączaj karty ponownie i skonsultuj się z nami telefonicznie. Pamiętaj! Próby przeglądania pozostałych zdjęć, instalowania karty w innym aparacie, bądź czytniku komputera mogą doprowadzić do nieodwracalnej utraty danych.
Odzyskiwanie danych z macierzy
Firma kamlegIT posiada bardzo bogate doświadczenie obejmujące odzyskiwanie danych z macierzy . Wykonamy odzyskiwanie danych z macierzy pracujących we wszystkich konfiguracjach RAID przywracając dane lub w niektórych przypadkach pierwotną sprawność macierzy przed awarią, zapobiegającą reinstalacji i konfiguracji. RAID (Redundant Array of Independent Disks) nadmiarowa macierz niezależnych dysków. Specjalny układ połączenia dysków stworzony w celu specjalnych zastosowań. SAN to sieć pamięci masowej o wysokiej przepustowości, która łączy serwery z urządzeniami pamięci masowej. Pozwala na łączenie urządzeń na zasadach „każdy z każdym” eliminując standardowe połączenie z serwerami. Obecnie funkcjonuje głównie w firmach i organizacjach. NAS czyli (Network Attached Storage) to dysk sieciowy, a konkretnie pamięć masowa podłączana bezpośrednio do sieci komputerowej (LAN). Zapewnia dostęp do danych w sieciach, do których podłączone są różnorodne urządzenia, które je przetwarzają. Większość urządzeń NAS umożliwia strumieniowe przesyłanie mediów do komputerów i innych nośników.
Odzyskiwanie danych z telefonu
Przenośne urządzenia typu telefon podobnie jak dyski twarde posiadają system plików, dane mimo wykasowania nadal znajdują się w pamięci urządzenia. Bez specjalistycznych urządzeń i oprogramowania przywrócenie tych danych jest niemożliwe. Należy pamiętać iż używanie urządzenia po utracie danych, może nadpisać miejsca, z których chcemy odzyskać cenne dla nas dane i ich odtworzenie staje się niemożliwe. Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego w przypadku ich skasowania jest możliwe. Urządzenia te wykorzystują pamięć typu NAND (flash) lub zewnętrzną – karty micro-SD. Najczęstsze problemy związane z uszkodzeniami software to usunięcie danych, błędy systemu plików, struktury danych, czy formatu pliku. Powodują one brak możliwości odczytania plików przez system. Telefony komórkowe, tak jak inne nośniki nie są niezniszczalne. Każdy upadek telefonu, uderzenie, czy przypadkowe rozbicie wyświetlacza będące wadą fizyczną może narazić użytkownika na utratę plików. Odzyskdanych z telefonu jest jednak możliwy. Uszkodzenia elektroniczne nie muszą okazać się katastrofą, a rekonstrukcja pamięci może być łatwiejsza niż nam się zdaje. Wszystko zależy od stopnia złożoności problemu. Pamiętaj! Każde działania po utracie danych obniżają prawdopodobieństwo odzyskania danych. Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, należy bezwłocznie wyłączyć urządzenie i skonsultować się z nami telefonicznie.
Odzyskiwanie danych z tabletu
Przenośne urządzenia typu tablet podobnie jak dyski twarde posiadają system plików, dane mimo wykasowania nadal znajdują się w pamięci urządzenia. Bez specjalistycznych urządzeń i oprogramowania przywrócenie tych danych jest niemożliwe. Należy pamiętać iż używanie urządzenia po utracie danych, może nadpisać miejsca, z których chcemy odzyskać cenne dla nas dane i ich odtworzenie staje się niemożliwe. Innym typem utraty danych jest uszkodzenie elektroniki urządzenia. W takim przypadku nie jest możliwe odzyskanie danych programowo, a jedynie wyczytanie danych z kości pamięci specjalistycznym urządzeniem lub wymiana częsci elektroniki z innego, identycznego urządzenia. W obu przypadkach firma kamlegit.pl gwarantuje profesionalne odzyskiwanie danych, posiadając bogate doświadczenie pozwalające na odzyskanie danych utraconych w skutek logicznych błędów lub działań użytkownika, jak i elektronicznych uszkodzeń tabletów gdyż nasze laboratorium jest wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia pozwalające na bezpośredni dostęp do kości pamięci. Pamiętaj! Każde działania po utracie danych obniżają prawdopodobieństwo odzyskania danych. Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, należy bezwłocznie wyłączyć urządzenie i skonsultować się z nami telefonicznie.
Cennik

Cennik - odzyskiwanie danych

Wszystkie podane niżej kwoty są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% VAT. Ceny dotyczą pojedynczego nośnika.

 

Usługa Cena
Analiza
Analiza podstawowa Bezpłatna
Analiza laboratoryjna 150 PLN
Pozostałe tryby analiz Więcej >
Uszkodzenia elektroniki
Uszkodzenie elektroniki dysków od 500 PLN
Uszkodzenia elektroniki dysków SSD od 8000 PLN
Uszkodzenia logiczne
Uszkodzenia logiczne (sformatowanie, wykasowanie struktur katalogowych) wszystkie rodzaje systemu Windows oraz Dos od 300 PLN
Uszkodzenia logiczne (sformatowanie, wykasowanie struktur katalogowych) pozostałe systemy - Linux , Unix , MacOs , Novell i inne - cena ustalana indywidualnie Tel.
Uszkodzenia logiczne (usunięcie/uszkodzenie partycji) wszystkie rodzaje systemu Windows oraz Dos od 300 PLN
Uszkodzenia logiczne (usunięcie/uszkodzenie partycji) - Linux , Unix , MacOs , Novell i inne - cena ustalana indywidualnie Tel.
Uszkodzenia logiczne strefy serwisowej dysku (Service Area) - dyski posiadające dowolny z systemów Windows oraz Dos na partycjach FAT/FAT32/NTFS/NTFS5 od 1300 PLN
Uszkodzenie logiczne macierzy RAID 0,1 - dyski posiadające dowolny z systemów Windows oraz Dos na partycjach FAT/FAT32/NTFS/NTFS5 od 800 PLN
Uszkodzenie logiczne macierzy RAID 0,1 - dyski posiadające system plików - Linux , Unix , MacOs , Novell i inne od 1500 PLN
Uszkodzenie logiczne macierzy RAID 3,5,6 - dyski posiadające dowolny z systemów Windows oraz Dos na partycjach FAT/FAT32/NTFS/NTFS5 od 1500 PLN
Uszkodzenie logiczne macierzy RAID 3,5,6 - dyski posiadające system plików - Linux , Unix , MacOs , Novell i inne od 3000 PLN
Uszkodzenia fizyczne
Uszkodzenia fizyczne dla dysków 2.5 cala np. przyklejenie głowic do powierzchni talerzy od 800 PLN
Uszkodzenia fizyczne dla dysków 2.5 cala np. uszkodzenie głowic od 1200 PLN
Uszkodzenia fizyczne dla dysków 2.5 cala np. zatarcie silnika od 1500 PLN
Uszkodzenia fizyczne dla dysków 1.8 cala od 2000 PLN
Uszkodzenia fizyczne dla dysków 3.5 cala np. przyklejenie głowic do powierzchni talerzy od 600 PLN
Uszkodzenia fizyczne dla dysków 3.5 cala np. uszkodzenie głowic od 1200 PLN
Uszkodzenia fizyczne dla dysków 3.5 cala np. zatarcie silnika od 2500 PLN
Inne - dodatkowe usługi serwisowe
Ekspresowe odzyskanie danych polegające na natychmiastowym procesie odzyskiwania danych po akceptacji kosztów przedstawionych w analizie uszkodzenia. + 50%
Wymontowanie/Instalacja dysku z laptopa 150 PLN
Wymontowanie/Instalacja dysku z komputera stacjonarnego 100 PLN
Wymontowanie/Instalacja dysku z urządzeń typu rejestrator 50 PLN
Wymontowanie/Instalacja dysku z kamer aparatów cyfrowych. 200 PLN
Prosimy o dostarczanie nośników bez urządzeń aby nie ponosić dodatkowych kosztów, które będą naliczane z góry, po dostarczeniu nośnika, jeszcze przed rozpoczęciem prac. Firma nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia urządzeń, w których są nośniki informacji wynikłe z procesu wymontowania ich do celów odzyskiwania danych.

Cennik - kasowanie danych

Wszystkie podane niżej kwoty są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% VAT. Ceny dotyczą pojedynczego nośnika.

Usługa Cena
Kasowanie danych
Kasowanie programowe HDD (detal) 100 PLN
Kasowanie impulsem elektromagnetycznym HDD (detal) 150 PLN
Kasowanie danych programowe i sprzętowe (hurt) Tel.
Utylizacja nośnika 20 PLN

Cennik - wypożyczenie elektroniki

Wszystkie podane niżej kwoty są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% VAT. Ceny dotyczą pojedynczego nośnika.

Usługa Cena
Wypożyczenie elektroniki
Wypożyczenie elektroniki 120 h 150 PLN
Każde kolejne 24h bez zgody wypożyczalni 70 PLN
Każde kolejne 24h za zgodą wypożyczalni 50 PLN
Kaucja 500 PLN

Cennik - inne nośniki

Wszystkie podane niżej kwoty są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% VAT. Ceny dotyczą pojedynczego nośnika.

Usługa Cena
Karty flash i urządzenia typu pendrive
Uszkodzenie pamięci o pojemności powyżej 128 GB 999 PLN
Uszkodzenie pamięci o pojemności do 128 GB 799 PLN
Uszkodzenie pamięci o pojemności do 64 GB  599 PLN
Uszkodzenie pamięci o pojemności do 32 GB 499 PLN
Uszkodzenie pamięci o pojemności do 16 GB 399 PLN
Uszkodzenie pamięci o pojemności do 8 GB  299 PLN
Zlecający powierzając nośnik flash jest zdecydowany na realizację usługi odzyskiwania danych i akceptuje podane w cenniku koszty. W przypadku rezygnacji z usługi klient ponosi koszty transporty i wystawienia analizy w wysokości 150 zł (netto). Odzyskiwanie danych z kart microSD tylko i wyłącznie w przypadku skasowania danych.
Telefony i smartfony
ANALIZA - TELEFONY SPRAWNE I NIEZABLOKOWANE
Analiza podstawowa Bezpłatna
ANALIZA - TELEFONY NIESPRAWNE
Analiza telefonu po zalaniu 150 PLN
Analiza telefonu po przywróceniu ustawień fabrycznych 150 PLN
Analiza telefonów uszkodzonych 150 PLN
ODZYSKIWANIE DANYCH - TELEFONY SPRAWNE I NIEZABLOKOWANE
Odzyskiwanie danych z telefonów sprawnych i niezablokowanych  400 PLN
ODZYSKIWANIE DANYCH - TELEFONY NIESPRAWNE
Odzyskiwanie danych z telefonów po zalaniu ustalana po analizie
Odzyskiwanie danych z telefonów po przywróceniu ustawień fabrycznych ustalana po analizie
Odzyskiwanie danych z telefonów uszkodzonych ustalana po analizie
Tablety  
ANALIZA - TABLETY SPRAWNE I NIEZABLOKOWANE
Analiza podstawowa Bezpłatna
ANALIZA - TABLETY NIESPRAWNE
Analiza tabletów po zalaniu 150 PLN
Analiza tabletów po przywróceniu ustawień fabrycznych 150 PLN
Analiza tabletów uszkodzonych 150 PLN
ODZYSKIWANIE - TABLETY SPRAWNE I NIEZABLOKOWANE  
Odzyskiwanie danych z tabletów sprawnych i niezablokowanych 500 PLN
ODZYSKIWANIE - TABLETY NIESPRAWNE
Odzyskiwanie danych z tabletów po zalaniu ustalana po analizie
Odzyskiwanie danych z tabletów po przywróceniu ustawień fabrycznych ustalana po analizie
Odzyskiwanie danych z tabletów uszkodzonych ustalana po analizie
Karty SIM (tylko sprawne)
Analiza Bezpłatna
Odzyskiwanie danych 200 PLN

Cennik - kopiowanie danych

Wszystkie podane niżej kwoty są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% VAT. Ceny dotyczą pojedynczego nośnika.

Usługa Cena
Kopiowanie danych
Kopiowanie danych 300 PLN

Odzyskiwanie utraconych danych

Świadczymy usługi profesjonalnego odzyskiwania danych z dysków twardych, odzyskiwanie danych z dysku SSD, kart pamięci, telefonów. Odzyskiwanie danych z serwera RAID, odzyskiwanie

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego

Jak odzyskać dane z uszkodzonego dysku twardego? Tylko w profesjonalnym laboratorium firmy kamlegIT. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z uszkodzonego dysku twardego, odzyskiwaniem danych z uszkodzonego pendrivera, odzyskiwaniem danych z uszkodzonych serwerów.

Odzyskiwanie zdjęć

Ponadto odzyskujemy usunięte zdjęcia, odzyskiwanie zdjęć z uszkodzonej karty pamięci, odzyskiwanie zdjęć po formacie. Odzyskiwanie danych Rzeszów.

Odzyskiwanie danych z karty SD microSD

Odzyskiwanie danych z uszkodzonej karty SD, odzyskiwanie danych po sformatowaniu z karty SD, karta sd nie działa odzyskiwanie danych.

Kasowanie danych

Kasowanie danych, zerowanie dysków twardych, przygotowywanie telefonów do sprzedaży, usuwanie prywatnych danych.

Naprawa dysku

Naprawa dysków twardych celem przywrócenia dostępu do danych, analiza dysków twardych, naprawa dysków SSD do odzyskania danych.