Potrzebujesz strony internetowej w województwie małopolskim? - Wykonamy ją dla Ciebie


W dobie wszechobecnej cyfryzacji, wymiany informacji w Internecie, komunikacji poprzez portale społecznościowe i komunikatory obecność w sieci jest wskazana. Strona internetowa może stać się twoją wizytówką w cyfrowym świecie. Zyskasz w oczach potencjalnych klientów oraz zdobędziesz nowe medium do informowania o swoich produktach czy usługach. Internet to ważny kanał komunikacyjny pomiędzy firmą, a Klientami i warto o tym pamiętać. Nowoczesna, w pełni responsywna, a co najważniejsze użyteczna dla internautów strona www to klucz do sukcesu w Internecie.

phonephone
atat
envelopeenvelope
commentscomments

Jeśli planujesz wykonanie strony internetowej we współpracy z naszym ekspertem zwróć uwagę na kilka istotnych punktów.


Jaki cel chcesz osiągnąć zakładając stronę WWW?

Tworząc własną stronę internetową już na samym początku warto odpowiedzieć sobie na to zasadnicze pytanie. Twoim celem możemy być cel sprzedażowy w przypadku gdy zakładasz sklep internetowy i będziesz w nim sprzedawał swoje produkty bądź usługi. Innym celem może być cel informacyjny, wówczas Twoja strona będzie przedstawiać wszelkie informacje dotyczące Ciebie, Twojej firmy lub innej działalności.

Jakie funkcje ma spełniać strona internetowa?

W trakcie prowadzonej analizy zastanów się jakie funkcje strona powinna być wyposażona. Z pośród wielu dostępnych rozwiązań warto pomyśleć o formularzu kontaktowym, funkcjach społecznościowych social media, galerii zdjęć. Istotny może się również okazać newsletter jak również mapa dojazdu połączona z nawigacją do celu. wówczas strona będzie spełniać założenia "mobile friendly".

Czy posiadasz materiały do stworzenia witryny?

Jeśli posiadasz materiały będą przydatne podczas projektowania strony internetowej. Jeśli ich nie posiadasz nie przejmuj się przygotujemy je dla Ciebie.

Czy planujesz cykliczne modyfikacje strony?

Jeśli zakładasz częste modyfikacje strony konieczne jest wdrożenie systemu CMS który umożliwia zalogowanie się do panelu Twojej strony i swobodną modyfikację treści nie wymagając znajomości języków programowania.

Czy posiadasz hosting i domenę?

Jeśli nie posiadasz własnej domeny i hostingu to żaden problem. Pomożemy Ci w rejestracji domeny oraz zakupie hostingu. Po dostarczeniu tych usług zapewniamy pełny serwis i obsługę. Nasze serwery to marka TURBOhost.
parallax background
Strony internetowe| Tworzenie stron internetowych
Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych i portali www opartych o systemy CMS. Realizację sklepów internetowych, konfigurację kanałów płatności. Wdrażanie dodatkowych modułów . Ponadczasowe strony internetowe w technologii RWD (Responsive Web Design). CMS Joomla, Wordpress, PrestaShop.
Pozycjonowanie| E-marketing
Pozycjonowanie stron internetowych, optymalizacja witryn, przyśpieszanie wyświetlania stron internetowych, nasze działania pozytywnie wpłyną na sprzedaż w sklepie internetowym, strona firmowa zdobędzie nowych potencjalnych klientów.

Aplikacje interentowe | Sklepy w internecie
Interaktywne aplikacje internetowe, systemy zarządzania, e-commerce. Skorzystaj z formularza kontaktowego.
Domeny i serwery
Usługi dostarcza TURBOhost.pl, domeny, hosting.
phonephone
atat
envelopeenvelope
commentscomments