Tworzenie stron internetowych

✓ Responsywne
✓ Nowoczesne
✓ Mobile Friendly

Skontaktuj się z nami

+48 733 367 777

Tworzenie stron internetowych

✓ Responsywne
✓ Nowoczesne
✓ Mobile Friendly

Skontaktuj się z nami

+48 733 367 777

Strony internetowe Kraków

Obecnie, w dobie powszechnego dostępu do Internetu, gdzie wszyscy najpierw szukają informacji, wpisując interesujące frazy w wyszukiwarkach internetowych, własna witryna to konieczność, aby trafić do szerokiej grupy odbiorców ze swoją ofertą usługową bądź produktową w Krakowie. Internet jest to niebywale ważny kanał komunikacyjny pomiędzy firmą a potencjalnym Klientem. Po wykonaniu projektu strony warto skupić się na działaniach marketingowych w celu zwiększenia widoczności strony i umocnienia pozycji własnej marki w Internecie. Nowoczesna, atrakcyjna wizualnie, ale co ważniejsze użyteczna (Web usability) strona internetowa pozwoli zainteresować Internautę, sprawi, aby pozostał na witrynie dłużej, był zadowolony z łatwej dostępności określonych informacji, a samo poruszanie się po stronie nie sprawiało mu trudności. Przedstawione aspekty projektowe zorientowane są również na zapewnienie odpowiedniego wskażnika konwersji, co w docelowym efekcie przyniesie wymierne korzyści w postaci wypełnienia określonych czynności na stronie przez aktywnego użytkownika co finalnie, może się przełożyć w profity finansowe.

 

  phonephone
  atat
  envelopeenvelope
  commentscomments

  Poszukujesz wykonawcy strony WWW w Krakowie? Sprawdź nas

  Jeśli poszukujesz specjalisty od tworzenia stron internetowych na krakowskim obszarze, świetnie trafiłeś — Nasza agencja interaktywna oferuje profesjonalne projektowanie stron www oraz tworzenie sklepów internetowych. Nasze usługi dotyczące projektowania oryginalnych i funkcjonalnych witryn oferujemy dla Klientów w Krakowie i okolicach. Posiadamy wiele realizacji, jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów — w naszym portfolio posiadamy wiele realizacji, podczas których zawsze dbamy o indywidualne podejście, a naszą rekomendacją jest zadowolenie naszych dotychczasowych klientów. Budowa i uruchomienie strony internetowej to kluczowy czas, dlatego w trakcie realizacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Tuż po wykonaniu zapewnimy Ci skuteczne działania marketingowe dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu. Nowoczesne technologie, łatwy w obsłudze panel zarządzający oraz nasze porady pozwolą Ci modyfikować treść i zawartość portalu w łatwy sposób, jeśli będzie potrzebna pilna aktualizacja lub modyfikacja. Jako zespół pasjonatów informatyki i pochodnych nauk, stale pogłębiamy swoją wiedzę w obszarze projektowania witryn internetowych, pozycjonowania i optymalizacji stron, ciekawostek z zakresu Web designu oraz nowinek technologicznych. Indywidualne podejście naszego zespołu do potrzeb klienta kreuje jakość usług na najwyższym poziomie.

  Projektowanie stron — nasza wizja sukcesu w Sieci

  Kraków to miasto wielu firm i przedsiębiorstw, które potrzebują szytej na miarę oczekiwań rynku firmowej strony internetowej będącej jej wizytówką, a także atrakcyjną prezentacją oferty produktu i usługi. Wykonujemy kompleksowe projekty stron WWW dla klientów z Krakowa, począwszy od zarysu koncepcyjnego przez projektowanie, a kończąc na uruchomieniu gotowej witryny i oddaniu jej w ręce Internautów. Nasz cennik stron internetowych jest elastyczny. Oferta cenowa jest dopasowana do skali projektu, a także zgodna z indywidualnymi potrzebami każdego z naszych klientów, dzięki czemu opłaty są stosunkowo niskie i nie obciążają nadmiernie wydatków firmy. Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne i przystosowane do wszystkich rodzajów urządzeń tak jak komputer, tablet czy mobilny smartfon. Warto zwrócić uwagę na fakt, że witryna jest przede wszystkim dla użytkowników, dlatego ważne jest, aby przy jej tworzeniu zadbać o wysoki poziom web usability (jakość użytkowa). To szeroka gama cech, które w znaczący sposób odnoszą się do ergonomii i funkcjonalności serwisu, portalu czy blogu. W swoich działaniach dążymy do perfekcji, aby przekładać naszą wiedzę i doświadczenie w realizacje, które staną się inspiracją i będą wyznaczać trendy rynkowe.

  Sklepy internetowe w Krakowie | Aplikacje interaktywne

  Gdy potrzebujesz stworzenia sklepu e-commerce lub aplikacji interaktywnej również możesz liczyć na naszą pomoc. kamlegIT specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań interaktywnych tzw. web development. Oferujemy przystosowane do twoich potrzeb interaktywne aplikacje internetowe projektowane według obecnych standardów. Zakupy online to obecnie standard, więc przy jego projektowaniu należy bazować na sprawdzonych rozwiązaniach. Zadbanie o prawidłową strukturę sklepu, należyte pogrupowanie produktów oraz stworzenie przyjaznych kategorii zostanie dobrze przyjęte przez przyszłych użytkowników. Sklep internetowy powinien umożliwiać klientom dokonywanie płatności online poprzez popularne systemy jak płatność kartą kredytową / debetową, paypal, e-przelew. Co ważne każdy odwiedzający internauta powinien mieć łatwą możliwość rejestracji i logowania do serwisu zaś szczegółowe opisy produktów i możliwość śledzenia zamówień zostaną pozytywnie odebrane. Cenne dodatki marketingowe w ramach e-commerce, jak newsletter i wszelkie kampanie reklamowe przyczynią się do wzrostu popularności i zainteresowania ofertą sklepu. Nie należy zapominać o przejrzystym regulaminie, który w merytoryczny i łatwy sposób przedstawi prawa i zasady działalności sklepu online.


  Pozycjonowanie stron | E-marketing

  Skuteczna promocja i marketing od lat kojarzyły się z bardzo drogimi blokami reklamowymi w telewizji. Wraz z rozwojem Internetu coraz częściej zastanawiano się, jak wypromować swoją markę w nowych mediach. Z każdym rokiem unowocześniania się i popularyzacji działań e-marketingowych, można dojrzeć skuteczność takiej formy reklamy. Co ważne nie należy zamykać się na jedno rozwiązanie, ale wykorzystać wiele metod i technik marketingu internetowego, które sprawdzą się w różnych branżach i dziedzinach. Działania marketingowe to proces, które mają na celu odnieść długofalowy sukces, dlatego tak ważna jest dobrze dobrana i przemyślana strategia. Warto zacząć od dokładnej analizy biznesu oraz audytu słów kluczowych, a następnie skupić się na optymalizacji witryny – przystosowanie jej do potrzeb docelowej grupy klientów, co wpłynie na częstotliwość jej odwiedzania. Charakteryzuje nas ciężka praca na rzecz sukcesów klienta oraz terminowość, tak ważna jako element wysokiej jakości usług. Jako doświadczony zespół programistów, webmasterów oraz speców od SEM spełnimy Twoje oczekiwania względem projektu, realizacji i prowadzenia strony internetowej. Wprowadzanie nowoczesnych technik i zastosowanie odpowiednich metod pozycjonerskich, ma bezpośredni wpływ na rozpoznawalność twojego portalu, by był najchętniej odwiedzanym w swojej kategorii. Oczywiście na SEO działania marketingowe się nie kończą, warto tutaj wspomnieć o kampaniach reklamowych AdWords, remarketingu, e-mail marketingu czy video marketingu. Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą, która pozwoli Ci zrozumieć, na czym polega sukces pozycjonowania, a co za tym idzie osiągnięcia na polu biznesowym.

  Tworzenie witryn internetowych — ciekawostki i trendy projektowe

  Trendy i nowinki, jak w każdej dziedzinie życia przemijają, projektowanie stron WWW nie jest tutaj wyjątkiem. Oczywiście, tak jak we wszystkim należy zachować umiar i nie porywać się na gruntowne modyfikacje od razu. Strona powinna być przede wszystkim dla internautów, a nie robotów wyszukiwarek. Ważna jest responsywność i użyteczność dla wszystkich użytkowników. Ludzie, bardzo zwracają uwagę na to, co widzą, dlatego film, obraz, animacje reagujące na scrollowanie i dźwięk są dominującymi tendencjami występującymi na blogach i portalach informacyjnych. W dobie urządzeń mobilnych należy jednak zachować przejrzystość, spójność treści i szybkość działania. Dlaczego to jest tak istotne? Oczywiście, można użyć stwierdzenia, że obecnie nikt nie czyta, tylko wszyscy zadowalają się obrazkami i materiałami wideo. W gruncie rzeczy ciekawy content w treści znajdujące się na stronie potrafi przyciągnąć uwagę zainteresowanych tematem. Dodatkowe „fajerwerki” w postaci multimediów mają niekorzystny wpływ na płynność działania witryny, co jest szalenie istotne na urządzeniach mobilnych. Koncepcja minimalizmu sprawdza się także w obszarze Web design. Ciekawe fonty mogą stanowić główny element graficzny, tam, gdzie rozmiar typografii ma znaczenie, może stanowić to alternatywę dla zdjęć czy gifów. Za pomocą rozmiaru, koloru i odpowiedniego kroju można akcentować uwagę odwiedzających strony. Flat design (projektowanie płaskie) jest trendem, który także przyczynia się do lepszego odbioru tworzonej strony. Mniejszy scrolling strony ma znaczenie przy poprawie szybkości działania na urządzeniach mobilnych. Mini-interakcje z kolei to zabiegi mające na celu zachęcenie użytkownika do większej aktywności co przekłada się na konwersje.

  parallax background

  Etapy projektowania realizacji — krok po kroku

  • Kontakt: Wstępne ustalenia z klientem dotyczące głównej koncepcji projektu.
  • Zarys: Przygotowanie szablonu strony i wstępnego jej układu i szaty graficznej.
  • Projektowanie: Po akceptacji ze strony klienta przystępujemy do tego, na czym się najlepiej znamy, czyli tworzenia strony internetowej.
  • Wdrożenie i testy: Po zakończeniu etapu projektowego przystępujemy do wdrożenia i testów projektu pod kątem technicznym, jak i funkcjonalnym.
  • Sukces: Oddanie gotowego projektu w ręce potencjalnych użytkowników, ale także dalsze prace związane z pozycjonowaniem.

  Powierzając nam zadanie zaprojektowania strony www możesz liczyć, że:

  • projekt graficzny zostanie przygotowany według twoich wytycznych od podstaw. Nasze strony są tworzone pod indywidualne preferencje, dlatego zawsze wyróżniają się spośród podobnych witryn w Internecie,
  • strony będą przeznaczone dla użytkownika, a nie robotów, duży nacisk kładziemy na kwestie użyteczności (Web usability) strony podczas jej projektowania, aby internauci z przyjemnością i bez przeszkód odwiedzali i poruszali się po twojej witrynie
  • strona www będzie zgodna z najnowszymi standardami sieciowymi i projektowymi, według najnowszych trendów w web design
  • witryna będzie zoptymalizowana pod kątem SEO, co ułatwi działania optymalizacyjne i pozycjonowania w późniejszym czasie i pomoże w promocji witryny w wyszukiwarkach internetowych.
  • edycja i aktualizowanie wykonywanych przez nas stron jest niezwykle prosta, pomożemy Ci w korzystaniu z systemu zarządzania treścią (CMS), dzięki czumu będziesz mógł bez problemu samodzielnie dodawać treści,

  "Strony www Kraków" - jeżeli wpisujesz taką frazę w przeglądarce to znaczy, że poszukujesz wykonawcy witryny internetowej. Skontaktuj się, przedstawimy Ci naszą ofertę.

  phonephone
  atat
  envelopeenvelope
  commentscomments