Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Zadzwoń + 48 733 36 7777, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnij formularz kontaktowy, rozpocznij chat online.

Rekrutacja

Proces rekrutacji do kamlegIT prowadzony jest w oparciu o aplikacje nadesłane przez Kandydatów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W aplikacji należy podać rodzaj stanowiska na które ubiega się Kandydat. Stawiamy na pracowników, którzy będą mogli najlepiej realizować strategię i plany naszej firmy oraz w aktywny sposób wspierać jej rozwój.

Rekrutacja odbywa się w trzech etapach
Etap I – analiza przesłanej aplikacji
Etap II – rozmowa kwalifikacyjna
Etap III – rozmowa decydująca

Prosimy o dołączenie do swojego CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

KAMLEGIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia biura: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00

payments

KAMLEGIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter