Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Zadzwoń + 48 733 36 7777, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnij formularz kontaktowy, rozpocznij chat online.

Video marketing

Z dostępnych form przekazu możemy wyróżnić tekst, zdjęcia oraz video. Nie da się ukryć iż ostatnia z tych form dominuje nad pozostałymi. Wiąże się to przede wszystkim z możliwościami przekazu, jakie dają materiały filmowe. W krótkich wizualnych spotach reklamowych można zawrzeć ogromną ilość informacji, które w formie tekstowej czy dźwiękowej nie zostałyby przekazane w tak atrakcyjny i przyjemny sposób dla Klienta. Chwytliwy i atrakcyjny wizualnie filmik jest nieraz bardziej wartościowy niż tysiąc słów, które w gruncie rzeczy mogą być trudne w odbiorze dla części odbiorców. Odnosi się to głównie do ludzi młodych, ale także tych które na co dzień nie mają po prostu czasu, aby zagłębiać się w czytanie obszernych opisów produktów czy usług. Lepszym sposobem na dotarcie do takich użytkowników są właśnie materiały video.

 

 

Video marketing to skuteczna forma przekazu, materiał video w prosty i atrakcyjny sposób może zaprezentować oferowany produkt lub usługę, dlatego uważany jest za przyszłość e-marketingu obok marketingu w sieciach społecznościowych. Poprzez filmy wideo, których z kolei wyróżniamy wiele rodzajów możemy zaprezentować swoją ofertę w Internecie szerokiej grupie użytkowników i dotrzeć ze swoim przekazem nawet do tych internautów, którzy wcześniej nie byli zainteresowani bądź nie wiedzieli o Naszej ofercie. 

Dlaczego warto zainteresować się video marketingiem i wprowadzić jego realizację podczas działań marketingowych? Przede wszystkim dobrze przemyślany i zrealizowany materiał wideo, niezależnie czy jest to krótki spot reklamowy czy film promocyjny działa na ludzkich emocjach i nie jednokrotnie zapada w pamięć. Klienci widząc dany produkt, jego zastosowanie czy sposób użytkowania są bardziej skłonni zaufać, że dana oferta rzeczywiście jest dobra, a reklama produktów przez znane osobistości dodatkowo potęguje to zjawisko. Gotowy materiał w postaci filmu prezentującego produkt czy usługę możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów. Możliwe jest wyświetlanie filmu na stronie internetowej, uruchomienie kampanii reklamowej w serwisie Youtube lub wyświetlanie reklam video np. na portach społecznościowych. Warto jednak zwrócić uwagę na jakość i wizualną treść samego filmu, który będzie przystosowany do odbioru przez grupę klientów, do której chcemy trafić z Naszą ofertą. Inną formę przybierze on, gdy Naszą grupą docelową będą ludzie młodzi, gdzie będziemy mogli sobie pozwolić na zabawne i nieszablonowe elementy, a inną gdy będziemy starać się przekonać do naszej oferty ludzi dojrzałych i wykształconych.

Jesteś zainteresowanymi działaniami marketingowymi z obszaru video marketingu to skontaktuj się z Nami, a przygotujemy dla Ciebie materiał który zaprezentuje Twój produkt czy też usługę.

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

KAMLEGIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia biura: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00

payments

KAMLEGIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter