Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Skontaktuj się telefonicznie + 48 733 36 7777 lub za pomocą formularza kontaktowego.

strony internetowe RzeszówPotrzebujesz strony interentowej? Zadzwoń!

zadzwoń teraz668 92 92 99

kamlegIT oferuje profesjonalne projektowanie stron internetowych, witryny internetowe, portale www, blogi, vlogi, szablony, aplikacje internetowe, sklepy internetowe. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych.
Formularz kontaktowy | Mapa oddziałów | Więcej informacji

Jeśli planujesz wykonanie strony internetowej we współpracy z naszym ekspertem zwróć uwagę na kilka istotnych punktów.


Jaki cel chcesz osiągnąć zakładając stronę WWW?
Tworząc własną stronę internetową już na samym początku warto odpowiedzieć sobie na to zasadnicze pytanie. Twoim celem możemy być cel sprzedażowy w przypadku gdy zakładasz sklep internetowy i będziesz w nim sprzedawał swoje produkty bądź usługi. Innym celem może być cel informacyjny, wówczas Twoja strona będzie przedstawiać wszelkie informacje dotyczące Ciebie, Twojej firmy lub innej działalności.


Jakie funkcje ma spełniać strona internetowa?
W trakcie prowadzonej analizy zastanów się jakie funkcje strona powinna być wyposażona. Z pośród wielu dostępnych rozwiązań warto pomyśleć o formularzu kontaktowym, funkcjach społecznościowych social media, galerii zdjęć. Istotny może się również okazać newsletter jak również mapa dojazdu połączona z nawigacją do celu. wówczas strona będzie spełniać założenia "mobile friendly".


Czy posiadasz materiały do stworzenia witryny?
Jeśli posiadasz materiały będą przydatne podczas projektowania strony internetowej. Jeśli ich nie posiadasz nie przejmuj się przygotujemy je dla Ciebie.


Czy planujesz cykliczne modyfikacje strony?
Jeśli zakładasz częste modyfikacje strony konieczne jest wdrożenie systemu CMS który umożliwia zalogowanie się do panelu Twojej strony i swobodną modyfikację treści nie wymagając znajomości jezyków programowania.


Czy posiadasz hosting i domenę?
Jeśli nie posiadasz własnej domeny i hostingu to żaden problem. Pomożemy Ci w rejestracji domeny oraz zakupie hostingu. Po dostarczeniu tych usług zapewniamy pełny serwis i obsługę. Nasze serwery to marka TURBOhost.

 

Strony internetowe| Tworzenie stron internetowych

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych i portali www opartych o systemy CMS. Realizację sklepów internetowych, konfigurację kanałów płatności. Wdrażanie dodatkowych modułów . Ponadczasowe strony internetowe w technologii RWD (Responsive Web Design). CMS Joomla, Wordpress, PrestaShop. 

Aplikacje interentowe | Sklepy w internecie

Interaktywne aplikacje internetowe, systemy zarządzania, e-commerce. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Lider rozwiązań informatycznych - kamlegIT

Pozycjonowanie| E-marketing 

Pozycjonowanie stron internetowych, optymalizacja witryn, przyśpieszanie wyświetlania stron internetowych, nasze działania pozytywnie wpłyną na sprzedaż w sklepie internetowym, strona firmowa zdobędzie nowych potencjalnych klientów.

Domeny i serwery

Usługi dostarcza TURBOhost.pl, domeny, hosting.

Polski Kapitał

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

kamlegIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00, So. 9:00 - 12:00

payments

kamlegIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter