Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Zadzwoń + 48 733 36 7777, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnij formularz kontaktowy, rozpocznij chat online.

strony internetowe ŁańcutPotrzebujesz strony internetowej w Łańcucie? 

Obecnie Internet to niesłychanie ważny kanał komunikacyjny między firmą a potencjalnymi Klientami. Dlaczego by z tego nie skorzystać na terenie Łańcuta? Warto posiadać witrynę, która będzie wizytówką firmy, dzięki czemu zainteresowani naszymi usługami bądź produktami uzyskają niezbędnych informacji na ich temat oraz dane kontaktowe. Oferujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych, portali www, blogów, vlogów. Ponadto zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych i sklepów internetowych na zlecenie. Atrakcyjna wizualnie, nowoczesna i co najważniejsze użyteczna (Web usability) dla użytkowników pozwoli zainteresować tematem i sprawi, że internauta będzie powracał  na stronę. Zajmujemy się również skutecznym pozycjonowaniem stron WWW oraz wszelkimi innymi formami marketingu internetowego, które mają na celu promocję i zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania.

Formularz kontaktowy | Mapa dojazdu | Więcej informacji

Strony www — Łańcut. Sprawdź naszą ofertę

Projektowanie stron internetowych — witryna to wizytówka twojej firmy

Wykonujemy kompleksowe projekty stron WWW dla klientów z Łańcuta. Projekt zaczyna się od zarysu koncepcyjnego, później następuje właściwe projektowanie, a kończy na uruchomieniu gotowej witryny oraz oddaniu jej w ręce użytkowników. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu stron www i sklepów internetowych w oparciu o znane i bezpieczne systemy CMS. Ważne jest zachowanie przejrzystości witryny zarówno w treści, jak i w szacie graficznej. Responsywność jest standardem, dlatego wszystkie wykonywane przez nas realizację są przystosowane do działania zarówno na komputerach, jak i tabletach czy smartfonach. Przy tworzeniu stron warto stosować standardy i kierować się obecnymi trendami z zakresu web design. Tworzenie stron internetowych to nasza pasja, dlatego do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem w jego jak najlepszej realizacji.

Pozycjonowanie stron www — działania e-marketingowe

Po zakończeniu etapu projektowego warto skupić się na działaniach marketingowych. Pozycjonowanie stron internetowych, optymalizacja witryn, analiza prędkości wyświetlania stron internetowych. Nasza grupa wykwalifikowanych Web developerów po wykonaniu szczegółowego audytu opracuje skuteczną strategię marketingową, której realizacja zwiększy ruch organiczny na stronie, a także przyczyni się do rozpoznawalności marki. Działania marketingowe to proces, dlatego sukcesu należy upatrywać po odpowiednim czasie. Kampanie reklamowe AdWords, remarketing, video marketing, content marketing oraz inne formy będą skuteczne i przyniosą zamierzony skutek zależnie od tematyki branży i celów biznesowych, których ma dotyczyć strategia marketingowa.

 
Aplikacje interentowe  | Sklepy internetowe

Możesz liczyć na naszą pomoc, gdy potrzebujesz projektu sklepu internetowego bądź interaktywnej aplikacji internetowej, a także systemu zarządzania. Obecnie zakupy online są standardem, a przy ich projektowaniu warto przede wszystkim zadbać o przejrzystość, aby użytkownik mógł w prosty sposób odnaleźć to, czego poszukuje. Odpowiednio dobrane kategorie produktów, szczegółowe ich opisy, możliwość płatności online popularnymi metodami, jak paypal, karty kredytowe / debetowe, e-przelew, a także możliwość śledzenia zamówień są ważne, aby potencjalny klient miał komfort użytkowania sklepu internetowego. Dodatkowe ułatwienia są dobrze odbierane przez odwiedzających i sprzyjają w promocji marki w sieci.

Hosting, domeny i serwery — bezpieczne miejsce dla twoich danych

Każda strona w sieci musi być gdzieś przechowywana, dlatego warto zadbać o ich bezpieczne przechowywanie. Umożliwią to niezawodne i stabilne serwery, na których magazynowane będą wszystkie dane dotyczące twoich zasobów. Niezależnie czy jest to prosta strona WWW, czy rozbudowany sklep internetowy usługi hostingowe są istotne do ich prawidłowego działania w Internecie. Mając swoją stronę WWW, nie obejdzie się bez domeny, która jest tak naprawdę adres, dzięki któremu witryna będzie dostępna dla internautów. Nasze systemy utrzymywane są w serwerowni firmy TURBOHOST.pl.

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

KAMLEGIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia biura: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00

payments

KAMLEGIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter