Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Zadzwoń + 48 733 36 7777, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnij formularz kontaktowy, rozpocznij chat online.

tworzenie aplikacji internetowychAplikacje interaktywne

Oprogramowanie którego używasz nie spełnia Twoich oczekiwań? kamlegIT specjalizuje się produkcją oprogramowania na miarę potrzeb Twojej firmy. Platformy e-lerningowe, sklepy internetowe, aplikacje dedykowane, aplikacje webowe, aplikacje transakcyjne oraz witryny interaktywne.
Formularz kontaktowy

Produkcja oprogramowania

Tworzenie aplikacji, projektowanie baz danych, aplikacje webowe, interaktywne strony WWW, rozwiązania e-commerce, portale internetowe, integracja i migracja systemów, mobile apps, analiza i projektowanie systemów.

Technologie

Bazy danych: MS SQL Server, Oracle, DB2, PostgreSQL, MySQL.
Aplikacje desktopowe: .NET, Java, C, C++, Objective C.
Aplikacje webowe: PHP, Perl, Java Servlets, JSP, ASP .NET, Ruby, Python, HTML5, JavaScript, jQuery, Ajax, Flash/FLEX/ActionScript.

 
Koszty inwestycji 

Koszty naszych usług zależą od skali projektu, formy współpracy i wymaganych kompetencji. W celu uzyskania dokładnej analizy kosztów inwestycji prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Wspomagamy rozwój Twojego biznesu

Tworzymy innowacyjne, bezpieczne i stabilne aplikacje precyzyjnie dopasowane to modelu i organizacji Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami i umów spotkanie w celu wstępnej analizy projektu.

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

KAMLEGIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia biura: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00

payments

KAMLEGIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter