Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Skontaktuj się telefonicznie + 48 733 36 7777 lub za pomocą formularza kontaktowego.

System Symfonia.
Zamiast tonąć w stertach dokumentów i zajmować się wszystkim jednocześnie, wybierz sprawdzone oprogramowanie. Skup się na tym, co dla Ciebie i dla Twojej firmy najważniejsze.


Korzystając ze sprawdzonego systemu ułatwisz sobie oraz pracownikom wykonywanie rutynowych czynności i obsługę procesów. W każdej chwili dotrzesz do rzetelnych, czytelnie zaprezentowanych informacji na temat sytuacji w firmie. Zyskasz bezpieczeństwo związane z pracą na systemie zgodnym z przepisami. A dodatkowo łatwo zatrudnisz pracowników dobrze znających to oprogramowanie, ponieważ zetknęli się z nim na studiach bądź w poprzedniej firmie.

Symfonia. System sprawdzony w biznesie. Więcej nie trzeba.

Programy Systemu Symfonia:

Finanse i Księgowość
Finanse i Księgowość Pro
Program wspomaga prowadzenie pełnej księgowości, realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe – od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i sprawozdań. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami (Alior Bank, BNP Paribas, BPH, PEKAO, PKO, ING, BZ WBK, Raiffeisen Bank, BRE, BGZ, Bank Millennium, BOŚ, GETIN Bank, Noble Bank).
Współpraca z serwisem miedzyfirmami.pl zapewnia integrację procesów biznesowych w zakresie księgowania e-faktur i wymiany z kontrahentami. Wersja Pro wzbogacona została o funkcjonalność pozwalającą na łatwe tworzenie zestawień graficznych z wybranych danych dostępnych w aplikacji, np. wartości obrotów na kontach księgowych, stan rozrachunków, wiekowanie należności i zobowiązań.
Mała Księgowość
Mała Księgowość Pro
Program przeznaczony jest dla firm prowadzących uproszczoną księgowość. Wspomaga ewidencję i obsługę rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń z ZUS. Ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami przy wymianie zleceń płatności i odbieraniu wyciągów. Współpracuje z serwisem miedzyfirmami.pl. Wersja Pro wzbogacona została o funkcjonalność pozwalającą na łatwe tworzenie zestawień graficznych z wybranych danych dostępnych w aplikacji, np. wartości obrotów na kontach księgowych, stan rozrachunków, wiekowanie należności i zobowiązań.
Środki Trwałe
Środki Trwałe
Program ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację i umarzanie środków trwałych, niskocennych składników majątku oraz wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzi ewidencję miejsc użytkowania środków i ich części składowych.
Analizy Finansowe
Analizy Finansowe
Program wspomaga i przyspiesza pracę działów finansowo-ekonomicznych w firmie. Umożliwia szybkie przygotowanie dowolnych analiz danych zaewidencjonowanych w programie Finanse i Księgowość. Wykorzystuje wzbogacony o dodatkowe funkcje arkusz kalkulacyjny MS Excel.
Handel
Handel Pro
Program wspomaga sprzedaż i gospodarkę magazynową. Umożliwia wystawianie dokumentów: sprzedaży, zaliczek, magazynowych, zakupu i płatności. Obsługuje firmy wielooddziałowe. Współpracuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami. Współpraca z serwisem miedzyfirmami.pl zapewnia integrację procesów biznesowych w zakresie wystawiania e-faktur i wysyłania do kontrahentów. Wersja Pro wzbogacona została o funkcjonalność pozwalającą na łatwe tworzenie zestawień graficznych z wybranych danych dostępnych w aplikacji, np. sprzedaży, zakupu, stanu należności i zobowiązań.
Produkcja
Produkcja
Program wspomaga technologiczny proces wytworzenia produktów. Pozwala na zdefiniowanie i zaplanowanie poszczególnych etapów produkcji. Umożliwia efektywne zarządzanie procesem produkcji, gospodarowanie kosztami oraz ewidencjonowanie powstałych odpadów. Usprawnia pracę działów produkcji, handlowych i księgowych. Sprzyja optymalizacji produkcji i wpływa na znaczne obniżenie bieżących wydatków.
Faktura
Faktura Pro
Program wspomaga obsługę sprzedaży w firmach usługowych i handlowych, nieprowadzących gospodarki magazynowej. Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży i zaliczek. Rozlicza transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Obsługuje drukarki fiskalne. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami. Współpraca z serwisem miedzyfirmami.pl zapewnia integrację procesów biznesowych w zakresie wystawiania e-faktur i wysyłania do kontrahentów. Wersja Pro wzbogacona została o funkcjonalność pozwalającą na łatwe tworzenie zestawień graficznych z wybranych danych dostępnych w aplikacji, np. sprzedaży, zakupu, stanu należności i zobowiązań na dany dzień, w wybranym układzie.
Kadry i Płace
Kadry i Płace
Program wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników. Kompleksowo obsługuje wszystkie formy zatrudnienia w tym także umowy cywilno-prawne. Zgodny z obowiązującym prawem pracy. Automatyzuje obliczanie płac, planowanie i ewidencję czasu pracy oraz umożliwia prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej. Wspomaga rozliczenia z US i ZUS. Obsługuje elektroniczne polecenia przelewów wynagrodzeń oraz płatności zaliczek na podatek dochodowy, ZUS. Współpracuje z aplikacją Płatnik oraz systemem SODiR. Łatwe dostosowanie programu do potrzeb firmy.
e-Deklaracje
e-Deklaracje
e-Deklaracje to bezpieczne i proste w obsłudze narzędzie do elektronicznego wysyłania deklaracji podatkowych PIT i VAT bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych do platformy Ministerstwa Finansów. Proces składania deklaracji przebiega w pełni automatycznie, a Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO) jest przesyłane zaraz po wysłaniu dokumentów. Elektroniczne archiwum umożliwia proste i szybkie wyszukanie odpowiedniej deklaracji. Aplikacja e-Deklaracje przynosi ponadto wymierne oszczędności finansowe poprzez wyeliminowanie konieczności drukowania dokumentów dla urzędów, zakupu kopert i znaczków oraz dokonywania opłat za przesłanie deklaracji drogą tradycyjną.
e-Dokumenty
e-Dokumenty
Aplikacja do zarządzania i archiwizacji dokumentów elektronicznych, będących w obiegu przedsiębiorstwa m.in.: faktur elektronicznych, umów elektronicznych. Jest też centralnym miejscem, gdzie przechowywane są informacje o rachunkach bankowych, przelewach elektronicznych, operacjach na rachunku bankowym. W zakresie e-przelewów współpracuje z bankami: Alior Bank, BNP Paribas, BPH, PEKAO, PKO, ING, BZ WBK, Raiffeisen Bank, BRE, BGZ i Bank Millennium, BOŚ, GETIN Bank, Noble Bank.

 

Zapewniamy fachowe doradztwo, miłą i profesjonalną obsługę.
Zadzwoń i dowiedz się więcej o rozwiązaniach SAGE

 

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

kamlegIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00, So. 9:00 - 12:00

payments

kamlegIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter