Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Skontaktuj się telefonicznie + 48 733 36 7777 lub za pomocą formularza kontaktowego.

System Zarządzania Forte

Firmom, posiadającym rozbudowane procedury i złożone procesy biznesowe proponujemy System Zarządzania Forte – zaawansowane narzędzie klasy ERP. Przedsiębiorcy zainteresowani wdrożeniem systemu ERP mogą wybrać między zakupem licencji bezterminowej, z którym wiąże się z jednorazowa opłata, a abonamentem - dającym możliwość korzystania z systemu za znacznie niższą opłatą.
To funkcjonalne i elastyczne rozwiązanie usprawnia działanie firmy w kluczowych, dla jej działalności operacyjnej, obszarach. Kompleksowe i skalowalne rozwiązania Forte przyczyniają się do wzrostu efektywności i optymalizacji zasobów oraz kosztów funkcjonowania większej organizacji. Dostarczają spójną informację zarządczą oraz pozwalają elastycznie reagować na zmiany rynkowe.

 

 

Zapewniamy fachowe doradztwo, miłą i profesjonalną obsługę.
Zadzwoń i dowiedz się więcej o rozwiązaniach SAGE

 

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

kamlegIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00, So. 9:00 - 12:00

payments

kamlegIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter