Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Zadzwoń + 48 733 36 7777, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnij formularz kontaktowy, rozpocznij chat online.

Pomoc Zdalna przez Internet kamlegITPomoc zdalna / Helpdesk

Masz problem natury informatycznej? Wykorzystaj zewnętrzne wsparcie. Oferujemy bezpieczne szyfrowane połączenie z Twoim komputerem w przypadku awarii lub niestabilnej pracy poprzez sieć Internet. 

Formularz kontaktowy

 

Pomoc zdalna - program
pomoc zdalna kamlegit
 
Pogotowie komputerowe

Jeżeli potrzebujesz nagłej pomocy skontaktuj się z nami a my podejmiemy działania aby rozwiązać Twoje problemy z komputerem.

 
Wymagania pomocy zdalnej

Kontakt telefoniczny z pracownikiem naszej firmy celem analizy problemu, pobranie i uruchomienie aplikacji do pomocy zdalnej (wymagany dostęp do Internetu) - aplikacja nie wymaga instalacji. Podanie danych dostępowych dla pracownika - gotowe.

Optymalizacja kosztów

Pomoc zdalna charakteryzuje się niższymi kosztami. Skontaktuj się z naszym pracownikiem i przedstaw problem.

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

KAMLEGIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia biura: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00

payments

KAMLEGIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter