Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Zadzwoń + 48 733 36 7777, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnij formularz kontaktowy, rozpocznij chat online.

onas

O nas

Pierwsze symptomy powstania naszej firmy sięgają początków 2006 roku, ostatecznie powstaliśmy w 2010 roku. Od początków istnienia w swoją pracę zawsze angażujemy duże pokłady energii i zaangażowania. Obecnie działamy na terenie całego kraju nie zamykając się jednak na rynki zagraniczne. Główny oddział kamlegIT mieści się w Rzeszowie przy ulicy Ks. Jałowego 6A. Nasza oferta skierowana jest głównie dla przedsiębiorstw, instytucji oraz odbiorców indywidualnych. Obejmuje kompleksowe usługi w dziedzinie informatyki począwszy od usług serwisowych, poprzez projektowanie stron internetowych, działania e-marketingowe, odzyskiwanie danych, kompleksowe wsparcie w zakresie outsourcingu IT skończywszy na produkcji oprogramowania dla wielu sektorów gospodarczych. Do naszych usług należy również kompleskowe doradztwo w zakresie informatyki oraz stała opieka informatyczna dla firm. Poprzez szereg analiz dobieramy rowziązania w zakresie cyfryzacji optymalizując procesy i działania wielu firm w Polsce. kamlegIT to jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą która każdego dnia podejmuje nowe wyzwania, realizuje zamierzone cele, osiąga zamierzone sukcesy. Profesjonalizm naszej pracy poparty jest tym, iż informatyka to nie tylko nasza praca, to przede wszystkim nasza pasja... a naszą misją jest nieustanny i kreatywny rozwój.

Formularz kontaktowy  |  Kontakt 

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

KAMLEGIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia biura: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00

payments

KAMLEGIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter