Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Zadzwoń + 48 733 36 7777, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnij formularz kontaktowy, rozpocznij chat online.

seo pozycjonowanie RzeszówMarketing internetowy

Definiując marketing internetowy nazywany inaczej jako e-marketing możemy przyjąć, iż jest to forma tradycyjnego marketingu, z jedną zasadniczą różnicą - medium w którym obowiązuje jest sieć internet i strony WWW. Marketing internetowy jest swojego rodzaju procesem społecznym, który w docelowym zamyśle stosowany jest przez oferentów (usług i produktów) i wpływa na pozyskiwanie nowych klientów, ale co ważniejsze utrzymywanie obecnych poprzez oferowanie wyjątkowych usług, nowych i dotychczasowych produktów.

Formularz kontaktowy Więcej informacji Zadzwoń teraz 

Jesteś zainteresowany działaniami e-marketingowymi?

Decydując się na działania reklamowe z wykorzystaniem e-marketingu warto wiedzieć, że z pomocą przychodzą wyspecjalizowane narzędzia marketingowe, takie jak szeroko pojęte pozycjonowanie stron internetowych w przeglądarkach www, czy kampanie reklamowe Google AdWords, które w znaczący sposób wpływają na przebieg strategii marketingowej. Te narzędzia jak i wiele innych, oraz sama reklama kontekstowa w Internecie pozwalają promować markę, umożliwiają również pojawienie się na nowych rynkach, są to rynki lokalne czy nawet międzynarodowe. Działania marketingowe pozwalają na znaczne zwiększenie możliwości sprzedażowych oraz zysków z kampanii reklamowej w sieci, wiele działań marketingowych przynosi długofalowe skutki.

Popularne działania marketingowe w Internecie

W ramach szeroko pojętego marketingu w Internecie można wyróżnić kilka jego form, które charakteryzują się wysoką popularnością:

Marketing internetowy szansą na sukces

Odpowiednia strategia marketingowa w sieci pozwala dotrzeć do konkretnej grupy docelowej, która zainteresowana jest danymi ofertami usług lub produktów np. lokalnie, gdy oferta przedsiębiorstwa skierowana jest  na konkretny rynek w obrębie danej lokalizacji. Eksperci firmy KAMLEGIT jako liderzy w rozwiązaniach e-marketingowych dostarczą Twojej firmie kompleksowych usług dzięki którym skutecznie osiągniesz swoje cele biznesowe, poprawisz wizerunek swojej działalności oraz wpłyniesz na większą widoczność marki w sieci.

 

Główne formy e-marketingu, które znacząco wpłyną na skuteczną konwersję i pomogą Ci na Twojej drodze


Niezależnie od określonych celów jakie chcesz osiągnąć takich jak poprawa widoczności strony w internecie, czy zwiększenie wskaxnika liczby odwiedzin na stronie www przedstawimy Ci użyteczne metody, narzędzia i formy marketingu internetowego, które pomogą Ci osiągnąć sukces w Internecie.

 
Pozycjonowanie stron internetowych

kamlegIT w  ramach pozycjonowania stron www zajmuje się optymalizacją strony celem uzyskania odpowiedniego wskażnika jakości witryny dzięki czemu zdobycie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania jest możliwe. Jako agencja SEO oferujemy pozycjonowanie lokalne jak i pozycjonowanie globalne

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepów w internecie zazwyczaj kieruje się odmiennymi zasadami pozycjonowania jednak podstawowe założenia wypromowania serwisu nadal pozostają niezmienne. Pozycjonowanie produktów, promocja internetowa, pozycjonowanie usług, docieranie do nowych klientów, analiza konkurencji są to metody na które warto zwrócić uwagę. Skuteczne pozycjonowanie i odpowiednia optymalizacja poprzez szereg analiz to klucz do sukcesu w e-marketingu który przełoży się na wiele korzyści biznesowych.

SEM | SEO | PPC

Działania SEM skupiają na sobie naturalne prace mające na celu poprawę w wynikach organicznych jak i wykorzystywanie kampanii reklamowych dla przykładu Google Adwords. Oferujemy płatne reklamy w wyszukiwarce w ramach kampanii rozliczanej metodą PPC. Zaletą takich kampanii jest szybki efekt gdyż w zaledwie kilka dni można uruchomić dobrze skonfigurowaną reklamę. W celu uzyskania wysokich wyników w wyszukiwarkach zajmujemy się pozycjonowaniem SEO. Kampanie reklamowe w Google (SEM, PPC) są skuteczną formą szybkiej reklamy.

SMM | Social Media Marketing

Marketing w mediach społecznościowych w wielu przypadkach umożliwia dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Dzięki prowadzeniu profili społecznościowych w serwisach takich jak: facebook, twitter, linkedln, youtube, instagram, goldenline szybko i skutecznie pokażesz swój produkt lub usługę osobom obecnym na tych portalach.

 
PPC

Reklamy metodą "Pay per Click" umożliwiają wyświetlania strony w wynikach wyszukiwania w formie reklamy kontekstowej. Pozwala to na szybkie zwiększenie liczby odwiedzin na stronie potencjalnej grupy odbiorców. Korzystając z reklamy Google AdWords płacimy tylko za kliknięcia w link, a nie za samo jej wyświetlanie.

SEO

Długofalowe działania pozwalające osiągnąć wysokie wyniki organiczne. Nasz copywriter przygotuje teksty zawierające odpowiednie słowa kluczowe, co w połączeniu z optymalizacją kodu strony przyniesie oczekiwane rezultaty i zwiększy ruch na witrynie.

E-mail marketing

Ta forma marketingu polega na wysyłaniu masowej korespondecji do odpowiednio pozyskanej grupy odbiorców. W ramach tej formy marketingu zajmiemy się przygotowaniem i obsługą całej kampanii. W zakresie obsługi przygotowujemy newsletter w celu pozyskania bazy danych.

Content marketing

Content marketing polega na pozyskiwaniu klientów dzięki publikacji rozmaitych treści i rozpowszechnieniu ich w internecie, prasie czy gazetkach. Dzięki nam stworzysz i opublikujesz interesującą treść, przyciągniesz uwagę wybranych osób, a tym samym pozyskasz na stałe grono swoich klientów.

 
Video marketing

To co wyróżnia video marketing to nieograniczone możliwości, jakie zapewnia materiał filmowy. Przekaz w takiej formie może w znacznie szybszy i przyjemniejszy sposób dotrzeć do dużej liczby odbiorców. Jest to niebywale skuteczna metoda komunikacji z klientami. Więcej o video marketingu.

AdWords

Adwords to inaczej reklama w wyszukiwarce Google. Reklamy Adwords są wyświetlane u góry i po prawej stronie wyników wyszukiwania oraz na stronach współpracujących z Google. System ten jest oparty na modelu PPC, czyli płacimy za kliknięcia w reklamę

 

Dodatkowe formy marketingu internetowego, które także będą pomocne


Niezależnie od tego jakie formy marketingu wybierzesz w celu poprawy wyników wyśwetlania twojej witryny internetowej tutaj znajdziesz przydatne metody, które dodatkowo wspomogą działania pozycjonerskie.

 
Infografika

Infografika jest graficzną formą przekazania informacji. Dzięki niej odbiorcy łatwiej przyswoją konkretne informacje, które szybciej zapadną im w pamięć. U nas otrzymasz profesjonalnie wykonaną infografikę o dowolnych wymiarach i tematyce. Zadbamy o każdy szczegół obrazu i tekstu tak by przyciągnął uwagę i chętnie udostępniany był coraz większej ilości odbiorców.

Copywriting

Nasz profesjonalny copywriter przygotuje dla ciebie slogany reklamowe, treści strony www, kampanie e-mail marketingowe. Odpowiednie treści reklamowe pozwolą realnie zwiększyć sprzedaż. 

Influencer marketing

W promocję firmy lub produktu angażowana jest popularna osoba. Może to być bloger, vloger lub ekspert w danej dziedzinie, dzielący się swoimi opiniami w internecie.

Inbound marketing

Inboung marketing jest strategią umożliwiającą użytkownikowi internetu znalezienie konkretnego nadawcy przekazu reklamy. Dzięki nam dostarczysz atrakcyjną treść użytkownikom, którzy sami chętnie ją wypromują, oraz nawiążesz trwałą relację z odbiorcami.

 
Blog markieting

Blogi firmowe są idealnym narzędziem do zbudowania wizerunku firmy w internecie i zaistnienia w oczach klientów. Blog pozwoli zaznajomić klientów z twoją ofertą, wzbudzić zaufanie i poinformować o najnowszych trendach. W ramach blogowania o Twoich produktach czy usługach w ciekawy sposób pozyskasz grono odbiorców.

 

Ciekawostki

  • historia marketingu internetowego sięga roku 1994 wówczas Hot Wire sprzedał pierwszy w internecie banner reklamowy
  • w roku 2001 wydatki na reklamę interetową w USA osiągnęły poziom 7.1 miliarda USD
  • remarketing jest formą marketingu internetowego który poprzez "śledzenie" poczynań użytkownika umożliwia wyślietlanie reklam dopasowanych do jego zainteresowań

 

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

KAMLEGIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia biura: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00

payments

KAMLEGIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter