Potrzebujesz pomocy lub masz pytanie?

Skontaktuj się telefonicznie + 48 733 36 7777 lub za pomocą formularza kontaktowego.

domeny i serweryDomeny i serwery - szybkie i stabilne
Zadzwoń teraz! 

zadzwoń teraz668 92 92 99

Nasze usługi dostarcza TURBOhost.pl. Zapewniamy szybkie bezpieczne i stabilne hostingi. Nasze serwery korzystają ze sprzętu serwerowego najwyższej klasy, najnowszych serii produkowanego przez firmy HP oraz Supermicro. Serwery te oparte są o najszybsze procesory Intel Xeon dzięki którym Twoje witryny generowane są w ciągu milisekund.
Formularz kontaktowy | Więcej informacji

 

Szybki hosting Rzeszów

Nasza firma zajmuje się rejestracją domen oraz sprzedażą hostingów. Nasze serwery charakteryzują się wysoką sprawnością więc spełniają oczekiwania wymagających Klientów. W skład naszej oferty wchodzą takie usługi jak: hosting stron internetowych, rozwiązania oparte na VPS, hosting dla firm, serwery www, serwery dedykowane, oraz tanie domeny internetowe.

Domeny internetowe

Zarejestruj już teraz domenę której potrzebujesz! Sprawdź status zajętości i zarezerwuj swoją nazwę już teraz. Rejestracja domeny i hostingu jest bardzo szybka i prosta. Zapewnij sobie niezawodny hosting integrujący kompleksową ochronę, pocztę e-mail, kreator stron i wiele innych rozwiązań.

Twoja praca wypełni dużą część Twojego życia i jedyny sposób na to aby być prawdziwie spełnionym to robić to co wierzysz, że jest świetną robotą. A jedyny sposób na robienie świetnej roboty to kochanie tego, co robisz. Jeśli jeszcze tego nie znalazłeś, szukaj dalej. Nie spoczywaj.

— Steve Jobs

kamlegIT - Oddział Główny

Ul. Ks. Jałowego 6A, 35-010 Rzeszów, Polska

Tel.: + 48 17 784 41 43

Mob.: +48 668 92 92 99

E-mail: biuro@kamlegIT.pl

Skype: kamlegit.pl

Godziny otwarcia: Pn.-Pt. 9:00 - 17:00, So. 9:00 - 12:00

payments

kamlegIT - Oddziały w Polsce

mapa kamnleg

logo kamlegITfooter